صادرات برگه زردآلو

صادرات برگه زردآلو به روسیه

همانطور که آگاه هستید قیسی یا همان برگه زردآلو است که طرفدار های خاص خود را در کل جهان دارد و ایران همانگونه که بازار داخلی خود را از این محصول تامین می کند به کشورهای دیگر نیز صادر می‌کند یکی از این کشورها روسیه است.

روسیه به دلیل اینکه کشوری سردسیر است امکان کاشت درخت زردآلو ممکن نیست و همین امر باعث شده که فرصت خوبی برای اشتغال زایی هموطنان و جوانان ایران فراهم سازد.
حجم قابل توجه صادرات برگه زردآلو نشان دهنده محبوبیت این محصول در این کشور است البته خواص این محصول در محبوبیت آن تاثیر فراوان دارد.

قیسی ارگانیک

فروش اینترنتی قیسی صادراتی

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی می‌توان دسترسی آسان و راحت به انواع محصولات داشت به گونه ای که می‌شود در فضای مجازی و گفت و گو با فروشنده مشخصات کالا را دریافت کرده و در صورت تایید گرفتن از سوی خریدار به طور غیر حضوری می‌توان خرید کرد. همانطور که می‌دانید سایت های گوناگونی برای خرید میوه تازه زردآلو، برگه زردآلو و قیسی به وجود آمده است که بهترین و تازه ترین از این نمونه محصول را در بسته بندی های مختلف تا به صورت فله ای و حتی فروش عمده برای صادرات عرضه گذاشته اند. از دیگر فواید سایت ها و پیج ها می توان به این مورد اشاره کرد که خریداران، فروشنده ها، کشاورزان و… به راحتی در اکثر نقاط کشور و حتی در کشورهای دیگر می توانند با هم آشنا شوند و دایره اطلاعات خود را راجب کار مربوط به خودشان افزایش دهند. اما باید این را هم در نظر گرفت که هر چیزی در کنار فوایدی که دارد به دنبال ضررهایی را هم به همراه دارد چرا که این فضا باعث فرصت خوبی برای سودجویان شده است که از اعتماد مردم سو استفاده کرده و در اکثر مواقع موجب خسارت بزرگی به خریداران وارد کرده است. به همین دلیل قبل از سفارش کالا و یا محصولی حتما اعتماد خود را نسبت به آن سایت و پیج بدست آورد و بعد اقدام به خرید کنید.
شرکت تولیدی بازرگانی Mahan Mehr Darys(M.M.D) به شماره ثبت 3400 با بیش از ۸ سال سابقه کاری در بازار بین المللی توانسته اعتماد و رضایت خریداران را نسبت به خود بدست آورد.

انواع زردآلو صادراتی

نهال هایی با انواع مختلف زردآلو در ایران کشت می شود که نهال های زردآلو کشت شده در ایران به شرح زیر می باشند:

 •  جهانگیری
 • شاهرودی
 • شکرپاره
 • قیسی
 • نادری
 • نصیری
 • رجبعلی
 • تبرزه
 • سلطنتی
 • عسگر آباد
 • پرتغالی

همه محصولات برداشت شده از نهال های زردآلو برای صادرات و تازه خوری مناسب می باشند با این حال با توجه به ویژکی های محصول هر نهال و نوع مصرف باید محصول مناسب را انتخاب کرد به طور مثال میوه های نهال نصیری برای استفاده به صورت تازه بسیار مناسب می باشند.
بسیاری از ردآلو عسگرآباد به عنوان بهتربن زردآلو صادراتی یاد می کنند.

مرسوم ترین راه های صادرات قیسی

روش های ارسال و صادرات هر محصول برای هر کشور با توجه به مسافت متفاوت می باشد قیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در کنار این موضوع باید به استاندارد خای مورد نیاز هر کشور برای صادرات برگه زردآلو توجه داشت تا محص.ل صادر شده بدون مشکل به انجام شود و محصول از گمرکات کشور مقصد براحتی ترخیص شود.
عمده صادرات این محصول به کشور عراق، روسیه و آذربایجان از با کامیون و از مرز های زمینی انجام می شود. مسافت کوتاه ایت کشور ها و امکان عبور کمیون های ترانزیت و حمل بار تا انبار مشتری این روش را به بهترین روش برای این کشور ها تبدیل کرده است.
صادرات برگه زردآلو به هندوستان از طریق دریا انجام می شود.
در صادرات به هندوستان این روش بسیار به صرفه تر و مورد توجه بیش تری قرار دارد زیرا که بار در ایران پلمپ و در هندوستان فک پلمپ می شود.
در ارسال زمینی بار باید از چندین مرز رد شود که همین امر امکان آلودگی بار را افزایش می دهد.