زیره سبز سبزوار

خرید عمده زیره سبز سبزوار

زیره سبز سبزوار را با قیمت مناسب به صورت مستقیم می توان خریداری کرد بدین صورت که این محصول را به طور مستقیم از تولیدکنندگان زیره در شهرستان سبزوار خریداری کرد.

خرید مستقیم هر محصولی از شهر محل تولید آن موجب دستیابی به قیمت مناسب می باشد. شهرستان های سبزوار ،تربت جام و استان گلستان جزو تولید کنندگان اصلی این محصول بوده که در این بین سبزوار به دلیل بالا بودن تولید زیره با کیفیت و همچنین مستقر بودن اکثر کارخانه های بوجاری کردن زیره حرف بیشتری برای گفتن دارد.

علاوه بر اینکه میزان تولید زیره در سبزوار بیشتر است وجود کارخانه های بزرگ بوجار زیره یا همان زیره پاک کنی در سبزوار آن را به قطب تولید زیره سبز در کشور تبدیل نموده است.

صادرات زیره سبز سبزوار شکسته

زیره سبز شکسته یکی از انواع زیره محسوب می شود که به دلیل قیمت ارزان برای صادرات نیز بسیار مناسب است.

پی فرایند بوجار زیره سبز سبزوار همیشه مقداری زیره ی شکسته نیز باقی می ماند که به زیره ی بهاره یا زیره شکسته نیز معروف است.

این محصول کاربر های فراوانی دارد که از آن جمله می توان به تهیه ی ادویه های مخلوط و عرق زیره اشاره نمود.

در قیمت گذاری این محصول درصد زیره موجود بسیار حائز اهمیت است به گونه ای که هر چه درصد زیره شکسته و ریز به نسبت ناخالصی های از جمله خاک زیره موجود افزایش پیدا کند نرخ زیره بهاره یا همان مغز زیره نیز افزایش پیدا می کند.

جالب است بدانید که زیره بهاره از جمله محصولاتی به حساب می آید که به کشور های گوناگونی نیز صادر می گردد و این به معنی ارز اوری به کشور است و موجب چرخش چرخ اقتصاد کشور خواهد شد.

منبع: ایران زیره